Życzenia urodzinowe

Dzień urodzin to doskonała okazja, aby przekazać ukochanej osobie swoje najszczersze myśli i uczucia. Niestety, nie każdy potrafi w kilku słowach zawrzeć, co tak naprawdę pragnie życzyć solenizantowi. Dlatego gotowe życzenia urodzinowe mogą okazać się najbardziej skutecznym rozwiązaniem. Odpowiednio zredagowana, krótka wiadomość jest niewątpliwie bardzo dobrym sposobem na to, aby przy pomocy prostych słów okazać bliskiej osobie wdzięczność i życzyć jej wszystkiego najlepszego. Życzenia na urodziny powinny być zwięzłe, dzięki czemu nie będą sprawiały wrażenia sztucznych. Mając to na uwadze, warto dobrać te słowa bardzo starannie, aby solenizant poczuł szczerość oraz serdeczność przesłanej wiadomości.

Wieczne szczęście

Radości z każdego dnia i szczęścia, które wiecznie trwa.
Sukcesów w każdej dziedzinie życia, z całego serca Tobie życzę.

Wiek Twój młody

Jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie,
tak niech płynie wiek Twój młody mile i szczęśliwie.

Dużo swobody

Dużo swobody, pięknej pogody, pomysłów wielu,
dojścia do celu. Psa z rodowodem, domu z ogrodem.
Rekordów bicia i stu lat pięknego życia.

Marzeń wyśnienia

Zdrowia, szczęścia, pomyślności.
Marzeń wyśnienia i snów spełnienia.

Krok za krokiem

Patrz idzie smok krok za krokiem, krok…
Niesie Ci życzenia na Twój szósty rok.

Z okazji 9 urodzin

Twoje urodziny są wyjątkowe, bo to ostatnie jednocyfrowe! Wszystkiego naj z okazji 9 urodzin życzą…

Zdrowia…

Zdrowia, miłości i pieniędzy. Bo bez zdrowia, miłość nie wychodzi, a bez kasy to baba zaraz ucieknie.

Moc radości

Z serca płyną te życzenia: w datę Twego urodzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni o czym marzysz.

Życzenia od dziewczyny

Dziś są Twoje urodziny, przyjmij uśmiech swej dziewczyny.
Rano uśmiech i śniadanie, a wieczorem całowanie.

Loading...

Wierszyki urodzinowe

Czuję, że zamiast Twoich urodzin, tym, czego teraz doświadczamy, jest prawdziwe świętowanie. Nie moglibyśmy cieszyć się lepszym prezentem, niż mieć Ciebie z nami. Dziękuję, że byłeś tak dobrym przyjacielem i wspierałeś mnie za każdym razem, gdy tego potrzebowałem. Przyjaciół na imprezy jest wielu, ale takich prawdziwych jest mało. Szczęśliwych urodzin, jesteś niesamowity, człowieku.

Wierszyk na urodziny

Dodamy świeczkę do najbogatszego ciasta na świecie, dla najlepszego przyjaciela galaktyki. Znalezienie przyjaciół takich jak Ty nie jest łatwe, więc myślę, że oboje zasługujemy na okrągłe oklaski. Miejmy za sobą kolejny rok pełen nowych doświadczeń, wygranych bitew i lepszych odpowiedzi na trudne pytania. Szczęśliwy przyjacielu, mam nadzieję, że będę blisko Ciebie, by świętować ten dzień.

Piękne życzenia urodzinowe

Chcę, abyś wiedział, że dzisiejszy dzień jest dla ważny nie tylko dla Ciebie, ale także dla wszystkich tych, którzy Ciebie kochają, ponieważ jest to najlepsza okazja, aby podziękować niebu za to, że jesteś z nami. Miłego wypoczynku w tym pięknym dniu

Fajne życzenia urodzinowe

Myślę, że dzisiaj nie mam nic do powiedzenia – dlatego, że już powiedziałem Ci wszystko, co czuję. Twoja przyjaźń czyni mnie lepszą osobą, więc zawsze chcę, żebyś był blisko mnie. Dziękuję za zaproszenie mnie do świętowania tego pięknego dnia razem z Tobą. Szczęśliwych urodzin.

Urodzinowe życzenia

Z niecierpliwością czekam na spędzenie z Tobą każdego dnia, ponieważ jesteś źródłem radości. Każdego dnia zdumiewasz mnie zdolnością znalezienia promieni słońca za każdą chmurą. Zasługujesz na wielkie święto. Wszystkiego najlepszego

Wierszyki na urodziny

To dzień uroczystości nie tylko ze względu na Twoje urodziny Jest to także dzień, w którym dziękujemy za to, że posiadamy Cię w naszym życiu. Jesteś prawdziwym błogosławieństwem. Sto lat!

Wiersze na urodziny

Czuje się jak po długim biegu. Może niektóre rzeczy się zmieniły, ale to wciąż jest tak, jakbyśmy poznali się wczoraj. Nasza przyjaźń natychmiast rozkwitła. Myślę, że te rzeczy się zdarzają tylko między prawdziwymi przyjaciółmi. Wszystkiego najlepszego mój drogi.

Wiersze urodzinowe

W tym życiu jest zbyt wiele przygód i tak mało czasu, aby cieszyć się wszystkimi. Ale nie dla Ciebie. Zawsze starasz się zrobić wszystko do końca i za to Cię szczerze podziwiam. Życie to niekończąca się przygoda z Tobą przy moim boku. Sto lat dla mojego jedynego mistrza.